Bilgi E-Ticaret & Ipara İşbirliği

Bilgi E-Ticaret & Ipara İşbirliği

Bilgi E-Ticaret iPara sanal pos entegrasyonu ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayın. Uygun komisyon oranları ile e-ticaret sitenizen hızlı, kolay ve güvenli ödemeler alın. Sadece iPara'lılara özel avantajlarla firmanızı diğer firmalardan bir adım öne taşıyın.

iPara Nedir?

Türkiye’nin ilk online ödeme hizmeti veren şirketi olarak kurulan iPara, binlerce firmaya online ödeme hizmeti sağlamaktadır. TCMB tarafından yetkili kurum lisansına ve kredi kartı ile ödeme alma güvenlik standardı olan PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikasyonuna sahiptir.

Nasıl Başvururum?

ipara.com.tr web sitemiz üzerinden, Hemen Başvur’a tıklayarak online formumuzu doldurun, evraklarınızı yükleyin 1 saatten kısa sürede sanal POS sahibi olun yada dilerseniz bilgilerinizi bırakın satış temsilcilerimiz sizi hemen arasın!

1 saatten kısa sürede sanal POS sahibi olmak için hemen tıklayın

Neden iPara?

İşinize Özel Kampanyalar

iPara olarak ödemelerinizle ilgili çözümler sunmanın ötesinde, firma giderlerinizi düşürmeniz için de çözümler üretiyoruz.

Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için web sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz.
https://www.ipara.com.tr/indirimdunyasi

1 Milyon Müşteri

18-24 yaş arası genç kitle başta olmak üzere her kitleden 1 milyon müşteriye hitap edin. ininal Kart kullanıcılarına kampanya yapmak, e-ticaret sitenizi tanıtmak için iPara Sanal POS'a sahip olmanız yeterlidir.

Firmanıza Özel Kartlar

Çalışanlarınıza ve müşterilerinize belirli noktalarda geçerli hediye çekleri veya kapalı devre kartlar vermek yerine ininal Kart verin, giderlerinizi tek bir yerden kontrol edin.

Firmanıza Özel Kartlar

Çalışanlarınıza ve müşterilerinize belirli noktalarda geçerli hediye çekleri veya kapalı devre kartlar vermek yerine ininal Kart verin, giderlerinizi tek bir yerden kontrol edin.

iPara Sanal POS’ta Neler Var?

Link ile Ödeme

iPara ile müşterilerinize ödeme linkini yollayın, alışverişi kolaylaştırın.

Kart Saklama

iPara’nın PCI-DSS sertifikalı ödeme altyapısı ile müşterilerinizin kart bilgileri güvenle saklanır. Bir sonraki alışverişlerinde kart bilgilerini girmeden hızlı ve kolay şekilde ödeme yapmasını sağlar.

Başarılı İşlem Artırma Servisi

Başarılı İşlem Artırma Servisi ile ödemelerde başarı oranı hep yüksek!
iPara Sanal POS, müşterilerinizin hata alan ödemelerini otomatik olarak farklı bankaların sanal POS’larında dener, ödemelerde başarı oranını yükselterek müşteri memnuniyetinizi ve satışlarınızı arttırır.

Tekrarlayan Ödeme

Düzenli ödeme alan (aidat, abonelik, bağış vs.) işletmeler, vakıflar, dernekler ve e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır. iPara’nın PCI-DSS sertifikasına sahip güvenli ödeme altyapısı sayesinde müşterilerin kart bilgileri güvenle saklanır, zaman planlayıcısı sayesinde belirlenen aralıklar(saatlik, haftalık,aylık,yıllık) ile tahsilatları kolayca gerçekleştirilebilir ve ileriye dönük ödeme bilgileri güncellenebilir.

Anlaşmalı 9 Farklı Kart Markası

Bonus, World, Axess, Card Finans, Maximum, Paraf, Advantage, Bankkart ve Sağlam Kart’a ait kredi ve banka kartları tek çekimden 12 takside kadar ödeme alabilirsiniz.

Tek Entegrasyon

Her banka ile ayrı ayrı tamamlamanız gereken teknik, hukuki ve diğer süreçleri iPara ile tek bir entegrasyon yaparak geçebilirsiniz.

Her Gün Ödeme

iPara altyapısını kullanarak tahsil edilen tutarlar her iş günü hesabınıza otomatik olarak geçer.

Detaylı Raporlama ve Kullanıcı Dostu Arayüzler

Tüm satın alma işlemlerini gelişmiş kullanıcı dostu arayüzler ile 7/24 takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

7/24 Güvenli

7/24 yazılım ve canlı operatör destekli sahtecilik (fraud) kontrolleri sayesinde ters ibraz (chargeback) riskini en aza indirebilirsiniz.

Binlerce kişi Bilgi E-Ticaret kullanıcısı oldu.

Siz de e-ticaret sitesi sahibi olan kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

Ücretsiz Demo İsteyin

Hemen Arayın

veya formu doldurun


Hemen ücretsiz deneyin

Bilgi E-Ticaret e-ticaret paketleri'ni ücretsiz deneyin. İstediğiniz zaman satın alın.

Bilgileriniz asla paylaşılmaz.

Formu doldurduğunuzda aydınlatma metni'ni kabul etmiş sayılırsınız.

Hazır Web Sitesi

Anonim Şirket Güvencesi

Teknopark AR-GE Ofisi

20+ Kişilik Uzman Ekip

15.000+ Referans

14 gün ücretsiz deneyin!

E-Ticaret paketlerimizi incelemek için lütfen demo formunu eksiksiz doldurunuz.

Whatsapp ile görüş
Hemen Ara